Modele klasy c

… Mercedes-Benz jako Pierwszy producteur zaoferował w segmencie Klasy C zawieszenie pneumatyczne. Mercedes w 2001 Roku uzupełnił i modelową o nadwozie typu Kombi zwaną T-Model. W 2001 Roku Paleta silnikowa została étendu o kolejne mechanicznie doładowane jednostki czterocylindrowe o pojemności 1,8 l, Jednak różniące się mocą maksymalną. W 2002 Roku Mercedes, otrzymał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w teście zderzeniowym Euro NCAP. … Wszystkie MODELE Klasy C są opatrzone znakiem jakości Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii (ECARF). Jak WAM si pode Nowy wygld Klasy C? Auto pokazano w dwch wersjach nadwoziowych: berline oraz Kombi. WICEJ ZDJ Znajdziecie oczywicie w nasjay galerii, tu Wklejamy tylko kilka z nich: auto uzyskało pięć gwiazdek [12] w teście zderzeniowym Europejskiej organizacji Euro NCAP.

W testach amerykańskiej organizacji IIHS samochód otrzymał Wynik bonne w niemal wszystkich kategoriach z wyjątkiem petit chevauchement front gdzie notowany jest jako pauvres [13]. MODELE wyprodukowane po grudniu 2012r. zostały przekonstruowane Tak, że w teście petit chevauchement front ich Wynik poprawił się na modérée [14]. W 2013 Roku pojawiła się wersja mercedesa Klasy c Edition c, która skupia się na diffĂŠrents dodatkach w wyposażeniu Zarówno wewnątrz, Jak i na zewnątrz. Nowa Paczka dodatków skierowana jest do wariantów Sedan, Kombi oraz coupé. Edition C à przede wszystkim Zmieniony przedni Grill nous wszystkich wariantach nadwoziowych oraz przyciemnione Lampy Przednie. Oprócz Tego wszystkie MODELE zostaną wyposażone w chromowane końcówki układu wydechowego oraz niewielkie skrzydło na klapie bagażnika [11]. Kombimersociété Klasy CSedanPremiera w latach 2010-2019Mercedes-BenzSegment D modèle C63 AMG, Wyposażony 457-KJon ośmiocylindrowy silnik o pojemności 6,2 l, Jest najmocniejszą odmianą obecnej generacji Klasy C. Wersja ta konkuruje z Audi RS4, BMW M3 oraz Lexusem est-F. Jest à największy silnik Stosowany dotychczas w Mercedesie Klasy średniej. Wersje AMG W204 są Dostępne w KAŻDYM typu nadwozia: Kombi, berline oraz coupé. Obecna génération Klasy C w swoim czwartym Roku Produkcji po raz Kolejny była najchętniej wybieranym modelem Mercedes-Benz.

W 2017 r. na około 120 finansowanie świata producteur sprzedał łącznie ponad 415 000 egzemplarzy wersji limuzyna i Kombi.